shop@craft-o-clock.pl

Media społecznościowe

Wersje językowe
Menu
WSPÓŁPRACA

Jeśli prowadzisz sklep i chcesz sprzedawać produkty marki Craft O'Clock, proszę o kontakt telefoniczny 739-025-625 (739-0-CLOCK) lub e-mailowy shop@craft-o-clock.pl. Podam wtedy szczegóły oraz sposób realizowania zamówień przez osoby prawne, z zamiarem odsprzedania.

Jeśli prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której prowadzisz warsztaty kreatywne, i chcesz kupić większą liczbę produktów w celu wykorzystania podczas warsztatów, proszę o kontakt.

Jeśli prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą polegającą na wyrobie ozdobnych kartek lub innych prac scrapbookingowych i chcesz nabyć większą liczbę produktów ze Sklepu, proszę o kontakt.

Sklep craft-o-clock.pl służy do zakupów klientom, którymi zgodnie z punktem 2.3. Regulaminu Sklepu są osoby fizyczne, które składają zamówienia i nabywają towary w sklepie za pośrednictwem strony internetowej Sklepu craft-o-clock.pl, albo osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (a które nabyły zdolność prawną na drodze odrębnej ustawy), która zawarły lub zamierzają zawrzeć Umowę Sprzedaży ze Sklepem, lub które korzystają z usług elektronicznych, oferowanych przez Sklep.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl