shop@craft-o-clock.pl

Media społecznościowe

Wersje językowe
Menu
PŁATNOŚCI

Sklep udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
PRZELEW TRADYCYJNY - płatność przelewem na rachunek bankowy Sklepu, forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

- PRZELEW SZYBKI - płatność kartami płatniczymi lub przelewem natychmiastowym - płatności Shoper

Rachunek bankowy Sklepu do przelewów to:

IDEA BANK 95 1950 0001 2006 0020 8991 0001

Dane osobowe związane z realizacją zamówienia w zakresie wykonania płatności, zgodnie z Regulaminem Sklepu, Polityką Prywatności, punkt 9.4., w zgodzie z wymaganiami GIODO, mogą być przekazane firmom:
Dreamcommerce SA, ul. Bociana 22, 31-231 Kraków

Blue Media SA, ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot

Idea Bank SA, ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

W przypadku konieczności zwrotu środków za transakcję, wykonaną kartą płatniczą, Sklep dokonuje zwrotu na rachunek bankowy, przypisany do karty płatniczej Klienta.

Dla płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest dokonać transferu środków w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W razie uchybienia terminowi płatności Sklep wysyła e-mail przypominający o złożonym zamówieniu oraz konieczności uregulowania należności. W razie braku odpowiedzi na przypomnienie lub braku zaksięgowania wpłaty na rachunku Sklepu w terminie 7 dni od dnia jego wysłania, Umowa Sprzedaży ulega rozwiązaniu.

Orientacyjny okres realizacji płatności to 2 dni robocze. W przypadku braku wiadomości o otrzymaniu płatności i rozpoczęciu realizacji Zamówienia w tym terminie, prosimy o kontakt.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl